Szczeniaki

Charcik Włoski szczeniaki:

Miot “O”

Potwierdziliśmy ciążę u naszej suni, oczekujemy szczeniąt!
Daleka podróż przyniosła oczekiwane owoce. Teraz czekamy na rozwiązanie.
Na ojca szczeniąt wybraliśmy samca mieszkającego w Petersburgu (Rosja), o pięknym eksterierze, cudownym charakterze i bardzo utytułowanego. Jest ojcem wielu pięknych charcików, więc mamy nadzieję że i z tego skojarzenia będą piękne szczenięta.

Rodzice oczekiwanego miotu:
ojciec: FRENCH CANCAN Du Domaine De Chanteloup
Junior Vice – World winner 2011 (Paris, France), Russian Junior Champion, Junior Champion of National Club, Junior champion of national club, Junior Grand Champion of Republic of Bulgaria, Lithuanian Youth Champion, Junior Champion of Georgia, Junior Champion of Cyprus, Junior Champion of Republic of Bulgaria, Black Sea Winner 2011, Junior Aphrodite Black Sea Winner 2011, Champion of Russian Kinological Federation, Russian Champion, Lithuanian Champion, Champion of National Club, champion of national club, Grand Champion of Russia, champion of Latvia, Champion of Eurasia, champion of Belarus, champion of Estonia, champion of Baltic, INTERCHAMPION
matka: NAIMA Dogoteka

Więcej informacji oraz zdjęć ojca miotu dostępne na stronie: www.angelo-celeste.com

Na szczenięta z tego miotu nie przyjmujemy już rezerwacji. Poniżej oraz w zakładce PLANY HODOWLANE znajdują się informacje o kolejnych planowanych miotach.

Zdjęcia rodziców – ojciec, matka.

 


Kolejne mioty charcików włoskich w 2018r.:
– “J” – koniec lata
– “K” – koniec jesieni
Planowane krycia zagraniczne. Dostępne do rezerwacji szczenięta z miotu “K”.

Osoby poważnie zainteresowane zakupem charcika włoskiego z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu i do rezerwacji.

charcik włoski szczenięta

 


Informacje ogólne:

Charciki włoskie urodzone w naszej domowej hodowli są typowymi dla rasy szczeniętami. Staramy się aby każdy maluch trafił do dobrego domu i miał szczęśliwe życie. Każde szczenię opuszczające hodowlę jest po przeglądzie miotu w ZKwP, jest zachipowane, posiada metrykę ZKwP (FCI), jest odrobaczone i zaszczepione stosownie do swojego wieku. Najwcześniej może nas opuścić po ukończeniu 7/8 tygodnia życia. Z nowym właścicielem zawsze spisujemy umowę, a aby ułatwić właścicielom i szczenięciu pierwsze chwile w nowym miejscu przygotowujemy wyprawkę. W skład wyprawki dla szczenięcia zawsze wchodzi karma, którą karmiony jest mały charcik, smycz i obroża, kocyk, zabawki. Dodatkowo mogą się w niej pojawić również inne akcesoria. Ufamy, że wyprawka pozwoli właścicielom skupić się na radości z posiadania charcika, zamiast panicznego nabywania akcesoriów pierwszej potrzeby.
Charciki włoskie opuszczające naszą hodowlę są dla nas zawsze “naszymi psami”, dlatego staramy się być do dyspozycji dla nowych właścicieli naszych szczeniąt i zawsze służymy im radą. Z wielką radością też oczekujemy na wszelkie informacje dotyczące charcików z naszej hodowli.

Ogólne zasady rezerwacji szczeniąt w naszej hodowli:

Rezerwacja szczenięcia i jej szczegóły zawsze jest ustalana między hodowcą a nabywcą. Hodowca ma prawo odmówić sprzedaży szczenięcia bez podania przyczyny.
Rezerwacja jest zawsze potwierdzona zadatkiem za wybrane szczenię, nie rezerwujemy szczeniąt na tzw. słowo. Zadatek jest wiążący dla obydwu stron i jest bezzwrotny.

Z osobami oczekującymi na szczenię jesteśmy w kontakcie i informujemy o kolejnych etapach poprzedzających narodzenie miotu, jak również po narodzinach, aż do wydania pieska.

Czas oczekiwania na szczenię może wydłużyć się w wyjątkowych sytuacjach, m.in.:
– jeżeli zaistnieją powody dla których nie dojdzie do planowanego krycia suki
– jeżeli krycie okaże się tzw. puste
– jeżeli nie urodzi się w miocie oczekiwane szczenię (np. płeć, umaszczenie)
– jeżeli urodzi się mało liczny miot.

Sprzedaż szczeniąt:

Wszystkie szczenięta u nas urodzone są sprzedawane z metrykami ZKwP (członek FCI). Nie sprzedajemy szczeniąt bez rodowodów.
Rodowód wydany przez ZKwP jest gwarancją na pochodzenie psa oraz jego przynależność do rasy, a tylko pies rasowy zachowuje cechy typowe dla swojej rasy, a nie przypomina psa rasowego. Metryka (rodowód) nie zobowiązuje do brania udziału w wystawach, czy prowadzenia hodowli w przyszłości. Jest dokumentem świadczącym o rasie i pochodzeniu danego szczenięcia.

Ceny szczeniąt są różne i zależą od kilku czynników. Z wyższymi cenami muszą liczyć się nabywcy szczeniąt, które są sprzedawane za granicę lub jako szczenięta do hodowli.
Nie sprzedajemy szczeniąt pośrednikom, handlarzom, osobom prowadzącym hodowle niezrzeszone w ZKwP. Prawny właściciel i opiekun psa musi być osobiście przy odbiorze szczenięcia.

Finalizacja sprzedaży szczenięcia jest potwierdzona spisaniem określonej umowy pomiędzy stronami.

 

wyprawka_dla_szczeniaka_wyprawki_dla_szczeniąt