Szczeniaki

Charcik Włoski szczeniaki:

Miot “J”

Potwierdziliśmy ciążę u naszej suni, oczekujemy szczeniąt!
W niedługim czasie przyjdzie na świat kolejny miot charcików włoskich z naszym przydomkiem. Czekamy na maluszki z wielką niecierpliwością!

Rodzice oczekiwanego miotu:
ojciec: LLOYD KOPA DU DOMAINE DE CHANTELOUP
PL-LT-LV-EST-BALT JCH, LT-LV-EST-BALT-UA-FIN-PL CH, 4xBOB Baby, 2xBOB Puppy, 10xBOS, 22xBOB, 10xR.CACIB, 6xCACIB, 2xBOS BIS-2, JSBIS-3, BIG-5, 4xBIG-4, 6xBIG-3, 3xBIG-2, 4xBIG-1, BIS-3.  TOP-1 IG male and TOP-5 Sighthound of Lithuania in 2016!  TOP-1 IG nd TOP-2 Sighthound of Lithuania in 2017
http://www.koposnamai.lt/en/our-dogs/males/lloyd-kopa-du-domaine-de-chanteloup/
matka: Astra Bravissimo NICOLLETA

Możliwość rezerwacji samca. Poniżej oraz w zakładce PLANY HODOWLANE znajdują się informacje o kolejnych planowanych miotach.

 


Kolejne mioty charcików włoskich:
– “K” – jesień
– “G” – początek 2019r.
Istnieje jeszcze możliwość rezerwacji szczeniąt z obydwu miotów.

Osoby poważnie zainteresowane zakupem charcika włoskiego z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu i do rezerwacji.

charcik włoski szczenięta

 


Informacje ogólne:

Charciki włoskie urodzone w naszej domowej hodowli są typowymi dla rasy szczeniętami. Staramy się aby każdy maluch trafił do dobrego domu i miał szczęśliwe życie. Każde szczenię opuszczające hodowlę jest po przeglądzie miotu w ZKwP, jest zachipowane, posiada metrykę ZKwP (FCI), jest odrobaczone i zaszczepione stosownie do swojego wieku. Najwcześniej może nas opuścić po ukończeniu 7/8 tygodnia życia. Z nowym właścicielem zawsze spisujemy umowę, a aby ułatwić właścicielom i szczenięciu pierwsze chwile w nowym miejscu przygotowujemy wyprawkę. W skład wyprawki dla szczenięcia zawsze wchodzi karma, którą karmiony jest mały charcik, smycz i obroża, kocyk, zabawki. Dodatkowo mogą się w niej pojawić również inne akcesoria. Ufamy, że wyprawka pozwoli właścicielom skupić się na radości z posiadania charcika, zamiast panicznego nabywania akcesoriów pierwszej potrzeby.
Charciki włoskie opuszczające naszą hodowlę są dla nas zawsze “naszymi psami”, dlatego staramy się być do dyspozycji dla nowych właścicieli naszych szczeniąt i zawsze służymy im radą. Z wielką radością też oczekujemy na wszelkie informacje dotyczące charcików z naszej hodowli.

Ogólne zasady rezerwacji szczeniąt w naszej hodowli:

Rezerwacja szczenięcia i jej szczegóły zawsze jest ustalana między hodowcą a nabywcą. Hodowca ma prawo odmówić sprzedaży szczenięcia bez podania przyczyny.
Rezerwacja jest zawsze potwierdzona zadatkiem za wybrane szczenię, nie rezerwujemy szczeniąt na tzw. słowo. Zadatek jest wiążący dla obydwu stron i jest bezzwrotny.

Z osobami oczekującymi na szczenię jesteśmy w kontakcie i informujemy o kolejnych etapach poprzedzających narodzenie miotu, jak również po narodzinach, aż do wydania pieska.

Czas oczekiwania na szczenię może wydłużyć się w wyjątkowych sytuacjach, m.in.:
– jeżeli zaistnieją powody dla których nie dojdzie do planowanego krycia suki
– jeżeli krycie okaże się tzw. puste
– jeżeli nie urodzi się w miocie oczekiwane szczenię (np. płeć, umaszczenie)
– jeżeli urodzi się mało liczny miot.

Sprzedaż szczeniąt:

Wszystkie szczenięta u nas urodzone są sprzedawane z metrykami ZKwP (członek FCI). Nie sprzedajemy szczeniąt bez rodowodów.
Rodowód wydany przez ZKwP jest gwarancją na pochodzenie psa oraz jego przynależność do rasy, a tylko pies rasowy zachowuje cechy typowe dla swojej rasy, a nie przypomina psa rasowego. Metryka (rodowód) nie zobowiązuje do brania udziału w wystawach, czy prowadzenia hodowli w przyszłości. Jest dokumentem świadczącym o rasie i pochodzeniu danego szczenięcia.

Ceny szczeniąt są różne i zależą od kilku czynników. Z wyższymi cenami muszą liczyć się nabywcy szczeniąt, które są sprzedawane za granicę lub jako szczenięta do hodowli.
Nie sprzedajemy szczeniąt pośrednikom, handlarzom, osobom prowadzącym hodowle niezrzeszone w ZKwP. Prawny właściciel i opiekun psa musi być osobiście przy odbiorze szczenięcia.

Finalizacja sprzedaży szczenięcia jest potwierdzona spisaniem określonej umowy pomiędzy stronami.

 

wyprawka_dla_szczeniaka_wyprawki_dla_szczeniąt