Szczeniaki

Charcik Włoski szczeniaki:

Miot “O”

Na wiosnę 2018r. planujemy miot charcików włoskich. Z planowanego skojarzenia będziemy oczekiwali szczeniąt o umaszczeniu szarym/błękitnym.

Osoby poważnie zainteresowane zakupem charcika włoskiego z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu i do rezerwacji.

charcik włoski szczenięta

 


Charciki włoskie urodzone w naszej domowej hodowli są typowymi dla rasy szczeniętami. Staramy się aby każdy maluch trafił do dobrego domu i miał szczęśliwe życie. Każde szczenię opuszczające hodowlę jest zachipowane, posiada metrykę ZKwP (FCI), jest odrobaczone i zaszczepione stosownie do swojego wieku. Z nowym właścicielem zawsze spisujemy umowę, a aby ułatwić właścicielom i szczenięciu pierwsze chwile w nowym miejscu przygotowujemy wyprawkę. W skład wyprawki dla szczenięcia zawsze wchodzi karma, którą karmiony jest mały charcik, smycz i obroża, kocyk, zabawki. Dodatkowo mogą się w niej pojawić również inne akcesoria. Ufamy, że wyprawka pozwoli właścicielom skupić się na radości z posiadania charcika, zamiast panicznego nabywania akcesoriów pierwszej potrzeby.
Charciki włoskie opuszczające naszą hodowlę są dla nas zawsze “naszymi psami”, dlatego staramy się być do dyspozycji dla nowych właścicieli naszych szczeniąt i zawsze służymy im radą. Z wielką radością też oczekujemy na wszelkie informacje dotyczące charcików z naszej hodowli.

wyprawka_dla_szczeniaka_wyprawki_dla_szczeniąt